Director & Photography

TikTok Nedir ?

TikTok, daha önce Musical.ly olarak bilinen bir Çin sosyal ağıdır. Tam ekran formatı nedeniyle bu mobil platform, kullanıcıların çok sürükleyici video içeriğini paylaşmasına ve yayınlamasına olanak tanır. Sadece birkaç ay içinde sosyal ağ, küresel video tüketim trendinin gerçek bir öncüsü olarak ortaya çıkmıştır.

Videolar genellikle 60 saniye uzunluğundadır. Buna müzik, resimler, kısa bir açıklama ve hashtag’ler dahildir. TikTok, 12-24 yaşındakilerin oynatma ve koreografi videolarını yayınlaması ve paylaşmasıyla dünya çapında bir fenomendir. 

Dünyanın en popüler uygulaması TikTok’u keşfedin. Aylık 800 milyon aktif kullanıcıya sahip olan TikTok, birkaç isim vermek için LinkedIn, Twitter ve Snapchat’i çoktan geçmiştir. Aynı zamanda, kullanıcıların platformda günde ortalama 49 dakika harcadığı 2020’nin en çok indirilen uygulamasıdır. Her biri platformda ayda toplam 24 saat geçiren aylık 800 milyon kullanıcı… TikTok sosyal medya pazarlamasını kullansaydınız, önünüzde kaç müşteriniz olabileceğini bir düşünün! TikTok, ücretli reklamlara veri merkezli yaklaşımımız nedeniyle müşterilerimizin keşfetmesi için heyecan verici bir platformdur. Her ölçekten işletmenin yıllardır başarıya ulaştığı geleneksel ücretli sosyal reklam platformlarında ustalaştık, ancak aynı zamanda ileriye bakıyor ve TikTok gibi sınırsız potansiyele sahip yeni platformları da anlamaya çalışıyoruz.

TikTok kullanıcılarının çoğunluğunun 13-17 yaşları arasında olduğu tahmin ediliyor. TikTok kullanıcılarının çoğunluğu bu genç nesilden oluşuyor. Gençlere ulaşmak için mükemmel bir yol!

Her şeyden önce TikTok’ta özgün, eğlenceli ve olumlu videolar buluyoruz. Bir video birkaç dakika içinde viral hale gelebilir ve binlerce beğeni ve görüntüleme toplayabilir! Viral olmak için özgün, işe yarayan, yaratıcı ve beklenmedik içeriği paylaşın. Albert Solino Sosyal Medya Ajansı, sizin için doğru olan ve TikTok kullanıcılarının ilgisini çekecek olan TikTok reklamını bulmanıza yardımcı olur.

TikTok sadece daha da büyüyebilir. TikTok, sosyal medyanın geleneksel biçimlerini devralmıştır ve yeni site güncellemeleriyle her yaştan insan arasında yeni bir yaratıcılık dalgası yaratmıştır.

TikTok Reklam Yönetim Hizmeti Almak İster misiniz ?

TikTok da oluşturacağınız reklamlar sayesinden firmanızı daha büyütüyor ve doğru müşteri kitlesine kısa yoldan ulaşmış oluyorsunuz. Detaylı bilgi ve fiyatlandırmamız hakkında bilemek için hemen başvur butonuna tıklaya bilirsiniz.

TikTok Reklam Modellerinin Gücünden Faydalanın

Albert Solino Sosyal Medya Ajansı Sizi TikTok Reklamlarınızla Nasıl Destekliyor?

Sohbeti Aç
Yardım İster misin ?
Merhabalar TikTok Medya Reklamları ile ilgili bilgi almak ister misin ?