Director & Photography

Facebook Reklamcılığı

Facebook reklamcılığı, şirketinizin görünürlüğünü veya gelirini artırmak amacıyla Facebook platformunda yapılan reklamlara denir. İnsanları kişisel ilgi alanlarına, mesleklerine, eğitim seviyelerine, Facebook sayfanızla olan ilişkilerine, cihazınıza, demografik özelliklerine ve hatta oldukça spesifik yeniden hedeflemeye (retargeting) göre hedefleyebilirsiniz.

Facebook reklamları, herhangi bir bütçeyle kampanya başlatmanıza izin verme avantajına sahiptir. Bu nedenle, herhangi bir girişimcinin veya KOBİ’nin profilini yükseltmek, iş oluşturmak, e-posta adreslerini toplamak ve daha fazlası için platformu kullanabileceği sonucuna varabiliriz.

Dünyadaki en büyük sosyal medya platformu Facebook’tur. Facebook her ay 2,2 milyardan fazla insanın aktif olduğunu bize gösterir.

Şirketinizin bu mecrada kaç tane potansiyel müşterisi olabileceğini düşünün! B2B dahil tüm sektörlerde, Facebook reklam şirketimiz, Marc Zuckerberg’in ağından internet pazarlaması için bir altın madeni olarak yararlanıyor.

Facebook şüphesiz basit bir sosyal ağdan çok daha fazlası. İşletmelerin beklentilerini verimli bir şekilde etkileyebilecekleri ve hedef kitlelerini müşterilere dönüştürmek için hedefleme yapabilecekleri dünya çapında bir pazardır.

Facebook’un muazzam potansiyelinden yararlanmak için daha fazla beklemeyin. Bu büyük müşteri grubu, yalnızca istek ve tutkularıyla alakalı reklamları görmeyi bekliyor.

Tüm sosyal ağlar arasında Facebook en hassas hedefleme seçeneklerini sunar. Potansiyel müşterileri hedeflemek için bir bilgisayarda, tablette veya mobil cihazda yaş, konum, cinsiyet, ilgi alanları ve beğenilen sayfaları kullanabilirsiniz.

Facebook reklamları, hızları ve etkinlikleri nedeniyle trafiğinizi, beklentilerinizi ve satışlarınızı artıracak inanılmaz derecede karlı bir stratejidir.

Facebook Reklamları bağlamında pazarlamacılar tarafından izlenen başlıca hedefler arasında yeni potansiyel müşteriler edinmek ve müşterileri elde tutmak yer almaktadır. Ayrıca, işiniz ne olursa olsun, sizin kadar önemli olan ek hedefleri gerçekleştirmenizi sağlar:

En yüksek getiri potansiyeline sahip en uygun maliyetli reklamcılık biçimlerinden biri Facebook reklamcılığıdır. Reklam maliyetinizi tamamen kendi bütçenize uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. İstemediğiniz sonuçlarla karşılaşırsanız bütçenizi artırabilir veya azaltabilirsiniz.

Facebook’un neredeyse 3 milyar kullanıcısı vardır ve bu da tüm dünya nüfusunun üçte birinden fazlası demektir. Bu, peşinde olduğunuz şeyin görünürlük olup olmadığını belirlemek için mükemmel bir göstergedir.

Facebook, mevcut en kesin hedefleme özelliğine sahiptir. İlgi alanları, meslekler, diğer Facebook sayfaları, takipçilerinizin arkadaşları ve müşterilerinize benzer kişiler dahil olmak üzere çeşitli hedefleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Özetle, spesifik beklentileriniz bulunuyorsa, onları hedefleyebilirsiniz.

Facebook Yönetim Hizmeti Almak İstermisiniz ?

Facebook da oluşturacağınız reklamlar sayesinden firmanızı daha büyütüyor ve doğru müşteri kitlesine kısa yoldan ulaşmış oluyorsunuz. Detaylı bilgi ve fiyatlandırmamız hakkında bilemek için hemen başvur butonuna tıklaya bilirsiniz.

Facebook Reklamcılığı HizmetlerimizFacebook

Facebook Reklam Denetimi
Performans iyileştirme alanlarını bulmak ve bunlardan yararlanmak için Business Manager'ınızı ve kampanyalarınızı inceliyoruz. 100%
Facebook Reklam Stratejileri Oluşturma
Facebook Reklam stratejinizi, pazarlama hedeflerinizi anlayarak belirliyoruz. 100%
Hesap Yapılandırması
Etkili kampanyalar için bir çerçeve sağlıyor ve hedef kitle belirliyoruz. 100%
Facebook Kampanya Yönetimi
Sonuçları artırmak için Facebook'taki reklam kampanyalarınızı düzenli olarak optimize ediyoruz. 100%
Takip
Kampanyalarınızın hedeflerinize kıyasla ne kadar iyi performans gösterdiğini izlemek için dönüşümlerinizi inceliyoruz. 100%
Raporlama
Performansınızı değerlendirmek ve iyileştirme önlemleri almak için özel izleme teknolojileri kullanıyoruz. 100%
Çalışma
Albert Solino’nun bilgili danışmanlarının yardımıyla, Facebook reklamcılık becerilerinizi geliştirmeniz için sizinle bilgilerimizi paylaşıyoruz. 100%
Sohbeti Aç
Yardım İster misin ?
Merhabalar Facebook Medya Reklamları ile ilgili bilgi almak ister misin ?